Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
HP 14-EM0002 14″ HD Buisness Laptop, Athlon Silver 7120U, 4GB DDR5, 128GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 14-em0002 |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U, 2 Core (3.5GHz) |
| RAM | 4 GB DDR5 |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 14″ HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 14-EP2011 14″ HD Business Laptop, Intel N150, 4GB DDR4, 128GB UFS, Intel UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 14-ep2011 |
| CPU | Intel Processor N150, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Storage | 128GB UFS |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 14″ HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
