Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- Touchscreen (2)
- 15" (2)
Filtroji sipas
- Qualcomm Adreno (1)
Filtroji sipas
- 512GB SSD (1)
Filtroji sipas
- 16GB (1)
New
HP Engage 15T 15″ XGA Touchscreen POS Display, No Stand, 60Hz, USB/DP, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage 15T |
| Ekrani | 15” XGA Capacitive Touchscreen |
| Rezolucioni | XGA (1024×768) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Lidhjet | USB-A/ USB-B/ DisplayPort |
| Përdorimi | POS/ Business Display |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface 7 15” 2.5K Touchscreen Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 15″ 2.5K Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
