Po shfaqen krejt 3 përfundimet
New
Dell Inspiron 15 3535 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon HD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 7, 8/16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U, 8 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
