Po shfaqen krejt 8 përfundimet
New
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 290 G9 Pro Tower Business Desktop, HP P22v G5 22” FHD Monitor Profesional, Intel i3 Gen12, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | 290 G9 Pro Tower |
| CPU | Intel core i3-12100 (4 core 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Monitor | HP P22V G5 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Input | HDMI/VGA |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
HP P22 G4 21.5″ FHD IPS Business & Office Display Monitor Profesional, DP/HDMI/VGA
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | P22 G4 |
| Display | 21.5″ IPS LED |
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Input | DisplayPort / HDMI / VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP TPC-1053-22 22″ FHD Business AiO, Celeron J4025, 8 GB RAM, 128 GB SSD, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | TPC-1053-22 AiO |
| CPU | Intel Celeron J4025 |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 22″ FHD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP V22v G5 21.5″ FHD IPS Monitor Profesional, 75Hz, 5ms, HDMI/VGA
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | V22v G5 (2D9J9AA#ABB) |
| Ekrani | 21.5″ / 54.6 cm |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Paneli | IPS |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Koha e reagimit | 5 ms (GtG) |
| Raporti i aspektit | 16:9 |
| Ndriçimi | 250 cd/m² |
| Kontrasti | 1000:1 (typical) |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Lidhjet | HDMI, VGA |
| Ngjyrat e trupit | Silver |
| Montim muri | VESA 100 × 100 |
| Status | New |
iiYAMA ProLite T2252MSC-B2 22″ FHD Touch Monitor, 60Hz, 8ms, HDMI/DP/USB, New
Në Stok
| Brand | iiYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite T2252MSC-B2 |
| Display | 22″ Full HD Touchscreen |
| Response Time | 8 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Input | HDMI,DP, USB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One Gen5 AiO 22″ FHD Touch, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Tiny-In-One Gen 5 |
| CPU | Intel Core i5-7400T, 4 Core (3.00GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 21.5″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

