Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
HP OMEN 45L GT22-3090 Gaming Desktop, Intel Ultra 9-285K, 64GB DDR5, 2TB SSD, RTX 5090/32GB, WIN11 Pro, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OMEN 45L GT22-3090 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70GHz) |
| RAM | 64GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 32GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Side Panel | Glass Side Panel |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
