Po shfaqen krejt 3 përfundimet
New
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Vostro 3530 |
| Procesori | Intel Core i7-1355U, 10 Core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Modern AM242 12M 23.8″ Touch All-in-One PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Modern AM242 12M |
| CPU | Intel Core i5-1240P (12 Core, deri 4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 2 Vite |
