Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
Xiaomi Redmi 15C Smartphone, 16GB RAM, 256GB ROM, Refresh Rate, 120Hz, Battery 6000mAh
Në Stok
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Redmi 15C |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB ROM |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Battery | 6000 mAh |
| Type | Smartphone |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |