Po shfaqen krejt 8 përfundimet
New
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Modeli | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OMEN Transcend 16-u1000 16” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14900HX, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN Transcend 16-u1000 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekrani | 16″ QHD+ 240Hz |
| Response Time | 3ms |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
IBUYPOWER EBA7N5701 Desktop, AMD Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 5070 12GB, Windows 11 Pro
Out of stock
| Brand | IBUY POWER |
| Model | EBA7N5701 |
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X 3D, 8 core (5,20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 / 12GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Intel Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Aegis Series Gaming Desktop, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080/16GB, Win11, New,
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Aegis Series Desktop |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |

