Po shfaqen krejt 6 përfundimet
New
BeeLink Mini PC, Intel N95, 12GB DDR5, 1TB SSD, 100-240V, 50/60Hz, 1.5A, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | Mini PC |
| CPU | Intel N95, 4-core (3.40GHz) |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| RAM | 12 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.5A |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Google Pixel 10 Pro 128GB, 6.7″ OLED Display, 5G, 50MP Triple Camera, 5000mAh
Në Stok
72 900 L| Brand | |
|---|---|
| Modeli | Pixel 10 Pro |
| Ekrani | 6.7″ OLED, 120Hz, Full HD+ |
| Storage | 128 GB |
| RAM | 8 GB RAM |
| Kamera | Kamera e Pasme: 50 MP + 12 MP + 48 MP, Kamera e Parme: 10 MP |
| Bateria | 5000 mAh, me mbështetje për karikim të shpejtë |
| Procesori | Google Tensor |
| OS | Android 13 |
| Lidhja | 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, USB-C |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Google Pixel Fold 7.6″ OLED, Google Tensor G2, 12GB RAM, 512GB Storage, 50MP Camera, 4400mAh Battery
Në Stok
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel Fold |
| Display | 7.6-inch OLED, 120Hz |
| CPU | Google Tensor G2 |
| RAM | 12 GB |
| SSD | 512GB |
| GPU | Google Tensor G2 (Integrated) |
| Condition | New, Pa kuti |
| Warranty | 1 vit |
HP 27-CR0023 Business AiO 27″ FHD Touchscreen, 12GB RAM, 1TB SSD, AMD Ryzen 7 7730U, Windows 11 Pro, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0023 AiO |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U, 8 core (4.50GHz) |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 1TB SSD |
| OS | WIN11 Pro |
| Screen | 27″ FHD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP M01-F3003W Desktop PC, Intel i5 Gen13, 12GB RAM DDR4, 512GB SSD
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | M01-F3003W |
| CPU | Intel Core i5-13400 (10 Core, deri në 4.6 GHz) |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Sistem Operativ | Windows 11 |
| Optical Drive | DVD-RW |
| Garancia | 12 muaj |
| Status | New |
Smartphone Xiaomi, MediaTek Dimensity 8400-Ultra, 12GB/512GB,Inch 6.83″ Amoled 120Hz, 50+50+12MP, 32MP Selfie, 5500mAh, IP68, Wi-Fi 6E
Në Stok
| Spec | Vlerë |
|---|---|
| Chip | MediaTek Dimensity 8400-Ultra |
| RAM/MEMORY | 12 GB / 512 GB |
| Ekrani | 6.83″ AMOLED, 2772×1280, 120 Hz, 3200 nits |
| Bateria | 5500 mAh, 67W |
| Kamera e Pasme | 50 MP + 50 MP telefoto + 12 MP ultra-wide |
| Kamera Selfie | 32 MP |
| Rezistenca | IP68 |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0, NFC, IR |
| Status | New |
