Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Used
Apple iMac 2013 27″ Retina 2K, Intel i5, 32GB RAM, 120GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GT 755M
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5 (3.20 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 120 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT 755M |
| Display | 27″ Retina 2K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

