Po shfaqen krejt 12 përfundimet
Used
APPLE Mac Pro 6.1 Tower / Workstation, Intel Xeon E5-1650 V2 3.9GHz, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500 3GB
Në Stok
| Brand | APPLE |
| Modeli | Mac Pro 6.1 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2 3.90GHz |
| RAM | 32 GB |
| Memory / Storage | 1 TB SSD |
| Grafika | AMD FirePro D500 3GB |
| Statusi | Used |
Apple Mac Pro A1481, Xeon E5-1650, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500/3GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Pro A1481 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2, 6 Core (3.90GHz) |
| GPU | AMD FirePro D500 3GB |
| RAM | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
GETAC S410 G4 14” FHD Rugged Laptop Touchscreen, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD M.2, Intel Iris Xe
Në Stok
| Brand | Getac |
|---|---|
| Model | S410 G4 Rugged |
| CPU | Intel Core i7-1185G7 (8 Core 5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD M.2 |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteOne 800 G6 23.8” FHD Touch All-in-One PC, Intel Core i5 Gen10, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe
Vlerësuar me 5.00 nga 5
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteOne 800 G6 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5-10500, 6 Core |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë (GPU) | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 23.8” Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP ZBook 15 G6 15.6” FHD Mobile Workstation Laptop, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA T2000 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 15 G6 Mobile Workstation |
| Procesori | Intel Core i9-9880H, 8 Core (4.80GHz Turbo) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G8 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Quadro T520 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Power G7 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen10, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1000 4 GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Power G7 |
| CPU | Intel Core i9‑10885H (8 Core, 5.3 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| SSD | 1 TB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1000 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi i përdorur | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 Mini Desktop PC, Intel i5 Gen12, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre M70q Gen 3 Mini |
| Procesor | Intel Core i5-12400T (6 Core, deri në 4.20GHz Turbo Boost) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen3 Mini Business Desktop, Intel i5 Gen12, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | lENOVO |
| MODEL | THINKCENTRE M70Q GEN3 MINI |
| CPU | Intel Core i5-12400T 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD NVMe |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
PC Gaming Custom Build, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 16GB
Out of stock
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X (12 core, 5.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti 16 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |


