Po shfaqen 1–12 nga 135 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Used
Acer Extensa 15 15.6” Full HD Intel Core i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Acer Extensa 15 |
| CPU | Intel Core i7-1255U (10 Cores) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Integrated Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | Used |
Alienware 15.6” FHD Touch Screen Gaming Laptop, core i7 , 32GB RAM, 512GB SSD NVMe, GTX 1060, 6GB
Out of stock
| Brand | Alienware |
|---|---|
| Model | Alienware Gaming Laptop |
| CPU | Intel Core i7 |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GTX1660 – 6 GB |
| Screen | 15.6” |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | Used |
Apple iMac 2017 21.5” Retina 4K , Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5 (deri në 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë (GPU) | AMD Radeon Pro 650, 4 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2017 13.3” Retina, Intel i5 Gen7, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus Graphics 650
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7267U, 2 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Tipi | Ultrabook/Premium |
| OS | macOS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2020 13.3″ Retina, M1 Chip, 16GB Memory, 512GB Storage, 8-core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2020 |
| Chip | Apple M1 Chip |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 512 GB |
| GPU | 8 Core |
| Ekrani | 13.3″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2020 13″ Retina, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus G7
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2020 |
| CPU | Intel Core i5-1038G7, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Plus Graphics G7 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA GTX 1660 Super 6GB
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| Procesori | Intel Core i5-9400 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 32GB DDR4, 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super X
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| CPU | Intel Core i5-9400, 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming X |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Custom Gaming PC, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe + 1TB SSD, Radeon RX 6700/12GB
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i5-12400F, 6 Core (4.40GHz) |
| Kartë Grafike | AMD Radeon RX 6700 XT 12GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD + 1 TB SSD SATA |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ LAN |
| Rrjeti | Gigabit Ethernet |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...


