Po shfaqet përfundimi i vetëm
Anker
Anker GaNPrime 747 Charger Series 7, 150W, USB-C/USB-A, New
Në Stok
| Brand | Anker |
|---|---|
| Model | GaNPrime 747 Charger Series 7 |
| Output Power | 150W |
| Ports | 2× USB-C, 1× USB-A |
| Technology | GaN |
| Charging | Power Delivery, Quick Charge |
| Weight | 0.53 kg |
| Dimensions | 10.5 × 5.5 × 3.3 cm |
| Status | New |