Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Filtroji sipas
- 1 TB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (5)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- 8GB (1)
Filtroji sipas
- New (1)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (2)
Apple
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iPhone 13 Pro 6.1″ Retina XDR OLED, A15 Bionic, 256GB Storage, 12MP
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone 13 Pro |
| Ekrani | 6.1″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Procesori | A15 Bionic |
| Kamera | 12MP + 12MP + 12MP |
| Storage | 256GB |
| Bateria | 3095mAh |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPhone 14 Pro Max 6.7″ Retina XDR OLED, A16 Bionic, 48MP
Në Stok
45 990 L – 48 900 LInterval çmimesh: 45 990 L deri më 48 900 L
Black
Deep Purple
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone 14 Pro Max |
| Ekrani | 6.7″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Procesori | A16 Bionic |
| Kamera | 48MP + 12MP + 12MP |
| Storage | 512GB / 1TB |
| Bateria | ~4323mAh, Fast Charge |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPhone 16 Pro e-SIM, 6.3″ OLED 120Hz, A18 Pro, 48MP
Në Stok
61 990 L – 63 990 LInterval çmimesh: 61 990 L deri më 63 990 L| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone 16 Pro |
| Ekrani | 6.3″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Procesori | A18 Pro (6-core) |
| Kamera | 48MP + 48MP + 3x Telephoto, 4K |
| Bateria | ~3355mAh, deri në 27h |
| Sistemi Operativ | iOS 18 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
