Po shfaqen 13–16 nga 16 përfundime gjithsej
Asus
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS VP28UQG 28″ 4K UHD Professional Monitor, 60Hz, 1ms, HDMI/DP
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | VP28UQG |
| Display | 28″ 4K UHD |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | AMD FreeSync |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Republic of Gamers (ROG) Spatha Wireless Gaming Mouse, 8200 DPI, RGB AURA Sync, Programmable Buttons
Në Stok
| Brand | Republic of Gamers (ROG) |
|---|---|
| Model | ROG Spatha Wireless Gaming Mouse |
| Lidhja | Wireless (me mundësi lidhjeje kabllore) |
| Sensor | Optik, deri në 8200 DPI |
| RGB Ndriçimi | AURA Sync (ndriçim i personalizueshëm) |
| Butonat | Butona të programueshëm |
| Dizajni | Ergonomik, i përshtatshëm për përdorim afatgjatë |
| Karakteristika | Performancë e lartë, lidhje wireless, ndriçim RGB, butona të personalizuar |
