Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dell
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
