Po shfaqen 1–12 nga 28 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 7 (2)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i5 (2)
- i7 (10)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (11)
Filtroji sipas
Dell
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 5820 Workstation, Xeon W-2135, 32GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 5GB NVIDIA Quadro P2200
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5820 WORKSTATION |
| CPU | Xeon W-2135 (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P2200 / 5 GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DELL ALIENWARE M18 Ryzen 9-7845HX 18″ 2K, 165Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe M.2, NVIDIA RTX 4070 8GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5430, 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, Iris Xe Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i7-1265U, 10 Core (4,8GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
