Po shfaqen 1–12 nga 103 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Dell
Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 5820 Workstation, Xeon W-2135, 32GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 5GB NVIDIA Quadro P2200
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5820 WORKSTATION |
| CPU | Xeon W-2135 (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P2200 / 5 GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell G2410T Widescreen 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | G2410T Widescreen |
| Display | 24″ Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | VGA / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5289 14.1” HD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5289 2-in-1 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 14.1″ HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5290 12.3” FHD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5290 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 12.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5300 13,3″ FHD Laptop Business, Intel i5 Gen 8, 16 GB RAM DDR4, 256 GB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5300 |
| CPU | CORE i5-8365U (4,10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5320 |
| CPU | CORE i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD M.2 |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
DELL Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Load more products
Loading...
