Po shfaqen 109–111 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell Vostro 3710 SFF, Intel i5 Gen12, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Vostro 3710 SFF |
| CPU | Intel Core i5-12400 (6 Core 4.40GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP OMEN 45L GT22-3090 Gaming Desktop, Intel Ultra 9-285K, 64GB DDR5, 2TB SSD, RTX 5090/32GB, WIN11 Pro, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OMEN 45L GT22-3090 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70GHz) |
| RAM | 64GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 32GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Side Panel | Glass Side Panel |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

