Po shfaqen 121–132 nga 143 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (45)
- i7 (32)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (23)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (39)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (103)
Dell
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1630 V3 (4 Core 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB |
| GPU | Nvidia Quadro K4200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Xeon E5-1620 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 4 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 4GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QCS1255 Slim PC Desktop, AMD Ryzen 7 8700G, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QCS1255 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 8700G, 8 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon Integrated Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QVS1260 PC Slim Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QVS1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QVT1260 Pro PC Tower Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Pro Tower QVT1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Dell S2421HGF 24″ FHD Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | S2421HGF |
| Display | 24″ Full HD |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell S2721QSA 27″ 4K UHD Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | S2721QSA |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Audio | Dual Speaker |
| Features | HDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
