| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Po shfaqen 133–143 nga 143 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | SE2425HM |
| Ekrani | 23.8″ IPS, LED Edgelight |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Lidhjet | HDMI / VGA |
| Veçori | Anti-Glare, 3-Sided Bezel Less, Eye Comfort |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | U2713HM |
| Display | 27″ IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 (QHD) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI/DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp U2412MB |
| Resolution | 1920 x 1200 WUXGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Input | DP / DVI / VGA |
| Display | 24 inch IPS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp UZ2315HF |
| Ekrani | 23″ Full HD |
| Paneli | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 8 ms |
| Lidhjet | HDMI/ DP/ VGA/ USB 3.0 |
| Multimedia | Webcam + Speakers |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | VOSTRO 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U 4.50 GHz |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD RADEON GRAPHICS |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD 120Hz |
| STATUS | NEW |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Vostro 3530 |
| Procesori | Intel Core i7-1355U, 10 Core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Vostro 3710 SFF |
| CPU | Intel Core i5-12400 (6 Core 4.40GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OMEN 45L GT22-3090 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70GHz) |
| RAM | 64GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 32GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Side Panel | Glass Side Panel |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari