Po shfaqen 85–96 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560, 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Dell Precision 7560 |
| Ekrani | 15.6″ FHD, IPS |
| CPU | Intel Core i5‑11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200 4GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7910 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-2699 v4 x2, 44 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro P5000/16 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 / 11 Pro |
| Lidhjet | USB, LAN, Audio, DisplayPort, DVI |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T5610 Workstation, Xeon E5-2620 V2 6-Core 3.00GHz, 64GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro 4000 2GB
Në Stok
| Dell | Precision T5610 |
|---|---|
| CPU | Xeon E5-2620 V2, 6 Core, 3.00 GHz |
| RAM | 64 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 2 GB NVIDIA Quadro 4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Professional Workstation, 2x Xeon E5-2667 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4200/ 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision T7810 |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2667 v3, 8 Cores (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QCS1255 Slim PC Desktop, AMD Ryzen 7 8700G, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QCS1255 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 8700G, 8 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon Integrated Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
