Po shfaqen 97–108 nga 143 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (45)
- i7 (32)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (23)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (39)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (103)
Dell
Dell Precision 3620 Tower Workstation PC, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3620 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3630 TWR Workstation, Intel Core i7-8700 6-Core 4.60GHz, 32GB RAM, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P620 2GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3640 Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2200 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3640 |
| CPU | Intel Core i7-10700 (8 Core, deri në 4.8 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2200 5GB |
| OS | Windows 10 Pro |
| Garancia | 12 muaj |
| Status | New |
Dell Precision 3640 Workstation, Intel Xeon W-1250, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 10/11
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 10/11 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Precision 3640, Intel Xeon W-1250 6-Core, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 11 PRO (Lincesed) |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5810, Workstation Desktop Tower, Intel Xeon E5-1650 v3, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Out of stock
| Specifikim | Përshkrim |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Model | Precision 5810 Workstation |
| CPU | Xeon E5-1650 V3 – 6 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM (Storage) | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 – 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2145 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2145 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 / 5 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
