Po shfaqen 97–108 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell QVS1260 PC Slim Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QVS1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QVT1260 Pro PC Tower Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Pro Tower QVT1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Dell S2421HGF 24″ FHD Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | S2421HGF |
| Display | 24″ Full HD |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell S2721QSA 27″ 4K UHD Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | S2721QSA |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Audio | Dual Speaker |
| Features | HDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell SE2425HM 23.8” FHD Monitor Profesional, 100Hz, 5ms, HDMI/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | SE2425HM |
| Ekrani | 23.8″ IPS, LED Edgelight |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Lidhjet | HDMI / VGA |
| Veçori | Anti-Glare, 3-Sided Bezel Less, Eye Comfort |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell U2713HM 27″2K Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/DVI
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | U2713HM |
| Display | 27″ IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 (QHD) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI/DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell UltraSharp U2412MB 24″ IPS WUXGA Monitor Profesional, 60Hz, DP/DVI/VGA
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp U2412MB |
| Resolution | 1920 x 1200 WUXGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Input | DP / DVI / VGA |
| Display | 24 inch IPS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell UltraSharp UZ2315HF 23″ FHD IPS Monitor, HDMI/DP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp UZ2315HF |
| Ekrani | 23″ Full HD |
| Paneli | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 8 ms |
| Lidhjet | HDMI/ DP/ VGA/ USB 3.0 |
| Multimedia | Webcam + Speakers |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Vostro 15 3535 15.6″ FHD 120Hz, AMD Ryzen 5 7530U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | VOSTRO 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U 4.50 GHz |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD RADEON GRAPHICS |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD 120Hz |
| STATUS | NEW |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Vostro 3530 |
| Procesori | Intel Core i7-1355U, 10 Core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
