Po shfaqen 13–17 nga 17 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
HP
HP Thin Client T630 Mini PC, AMD GX-420GI, 8GB DDR4, 64GB SSD, AMD Radeon Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Victus 15 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 7445HS, 6 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
HP Victus 15-FB2008 15.6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 2050/4GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB2008 |
| Processor | AMD Ryzen 5 8645HS, 6 Core (5.00GHz) |
| RAM | 8GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

