Po shfaqen 1–12 nga 18 përfundime gjithsej
OCOM
OCOM ECD-335X Kasë Lekësh Elektronike për Dyqane/Markete/Bare/Restorante dhe Biznese, Menaxhim i Parave & Integrim POS, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | ECD-335X |
| Type | Kasë Lekësh Elektronike / Cash Drawer |
| Përdorimi | Dyqane, Markete, Bare, Restorante, Farmaci, Biznese shërbimi |
| Dimensions | 33.5 × 36.8 × 9 cm (W×D×H) |
| Weight | 3.5 kg (net), 4.0 kg (gross) |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM EDC-460S Kasë Lekësh Elektronike POS për Biznese, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | EDC-460S |
| Type | Kasë Lekësh Elektronike |
| Usage | Dyqane, Markete, Bare, Restorante, Farmaci, Biznese Shërbimi |
| Dimensions | 46 × 46 × 11.5 cm (W × D × H) |
| Weight | 5.0 kg (Net), 5.5 kg (Gross) |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM Handheld POS Terminal T2 Pro, 3GB RAM, 16GB ROM, +Thermal Printer, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | T2 Pro Handheld Terminal POS |
| RAM | 3GB |
| Storage | 16GB ROM |
| Printer | 58mm Thermal Printer |
| Operating System | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCBP-M810 Printer Termik Etiketash, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCBP-M810 |
| Tipi | Thermal Label Printer |
| Lidhja | USB/ Bluetooth |
| Gjerësia Maksimale e Printimit | 72 mm |
| Shpejtësia e Printimit | 75–80 mm/s |
| Bateria | 7.4V/ 2600mAh |
| Dimensionet | 120 × 108.5 × 61 mm |
| Statusi | New |
OCOM OCBP-M88 Portable Thermal Printer, Bluetooth, 80mm, USB-C, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCBP-M88 |
| Tipi | Portable Thermal Printer |
| Lidhjet | USB Type-C/ Bluetooth |
| Madhësia e Letrës | 80 mm/ 58 mm |
| Bateria | 2600 mAh |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCBS-2087 Barcode Scanner, USB & RS-232, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCBS-2087 |
| Tipi | Barcode Scanner |
| Lidhja | USB/ RS-232 |
| Furnizimi me Energji | 5V DC/ 0.5A |
| Ngjyra | Black |
| Përmasat | 160 × 64 × 86 mm |
| Statusi | New |
OCOM OCBS-C017, 1D Barcode Scanner (USB), New
Në Stok
| Brand | OCBS |
|---|---|
| Modeli | C017 |
| Lidhja (Interface) | USB |
| Furnizimi me Energi | 5V / 0.5A |
| Ngjyra | E zezë |
| Përmasat (mm) | 100 mm x 60 mm x 30 mm |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCBS-W287 Wireless Barcode Scanner, USB/Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCBS-W287 |
| Tipi | Wireless Barcode Scanner |
| Lidhja | USB/ Bluetooth/ 2.4 GHz Wireless |
| Bateria | 1800 mAh |
| Furnizimi me Energji | 5V DC/ 0.5A |
| Ngjyra | Black |
| Përmasat | 160 × 64 × 86 mm |
| Statusi | New |
OCOM OCPP-58H Printer Termik POS, 58mm, 203 DPI, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-58H |
| Lloji | Printer Termik (Receipt) |
| Gjerësia e letrës | 58 mm |
| Rezolucioni | 203 DPI |
| Lidhja | USB |
| Kompatibilitet | ESC/POS |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCPP-M06 Printer Termik Faturash, Portable 58mm, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-M06 |
| Tipi | Portable Thermal Receipt Printer |
| Madhësia e Letrës | 58 mm |
| Lidhjet | USB/ Bluetooth |
| Ngjyra | Black |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCPP-M086 Universal Thermal Printer, 80mm, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-M086 |
| Tipi | Thermal Printer |
| Gjerësia e Letrës | 80 mm |
| Lidhjet | USB/ Bluetooth |
| Ngjyra | Black |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCPP-M15 Thermal Receipt Printer 58mm, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-M15 |
| Lloji | Thermal Receipt Printer |
| Gjerësia e Letërs | 58mm |
| Shpejtësia | 70mm/sec |
| Lidhja | USB & Bluetooth |
| Ngjyra | Black |
| Status | New |
Load more products
Loading...