Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Samsung
Samsung Galaxy Smartwatch 6, 1.5″ Super AMOLED, New
Në Stok
15 900 L| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 6 |
| Display | 1.5″ Super AMOLED |
| Processor | Exynos W930 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Storage | 16GB |
| Sensors | ECG & SpO2 |
| Battery | 300–350mAh |
| Status | New |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 1.3” Super AMOLED, Exynos W1000 Dual-Core, 2GB RAM
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 7 |
| Ekrani | 1.3” Super AMOLED |
| Procesori | Exynos W1000 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Memoria | 16GB (brenda) |
| Bateri | ~300 mAh |
| Sensorë | ECG, SpO2, akselerometër, gyro, barometër |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
