Po shfaqen 1–12 nga 37 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- SNAPDRAGON (2)
Filtroji sipas
- 128GB (3)
- 16 GB (1)
- 4 TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 1TB SSD (2)
- 64GB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (3)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (39)
Samsung
Samsung LS32DM700UUXEN 32″ 4K UHD Smart Monitor, 60Hz, 4ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Smart LS32DM700UUXEN |
| Display | 32″ |
| Rezolucioni | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Response Time | 4ms |
| HDR | HDR10 |
| Smart TV | Tizen OS |
| Lidhjet | DisplayPort, 2x HDMI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung 45W USB-C Super Fast Charging Power Adapter Low Standby, PD Fast Charger
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | 45W Power Adapter Low Standby |
| Power Output | 45W |
| Port | USB-C |
| Technology | Super Fast Charging / PD |
| Standby Consumption | < 5mW |
| Color | Black |
| Status | New |
Samsung Galaxy A06, 4GB RAM, 128GB Storage, 50MP, 5000mAh, New
Out of stock
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy A06 |
| Ekran | 6.7″ HD+ 60Hz |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 128 GB |
| Kamera | 50 MP |
| Bateri | 5000 mAh |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Ring SM-Q509 Titanium Smart Ring, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Ring SM-Q509 |
| Materiali | Titanium |
| Bateria | Up to 7 Days |
| Rezistenca | IP68 & 10 ATM |
| Lidhja | Bluetooth LE 5.4 |
| Përdorimi | Samsung Health |
| Pesha | 2.3g – 3g |
| Gjendja | New |
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9″ Dynamic AMOLED 2X, Snapdragon 8 Elite, 12GB RAM, 200MP Quad Camera, 5000mAh
Në Stok
76 900 L – 88 900 LInterval çmimesh: 76 900 L deri më 88 900 L| Kategoria | Specifikimet |
|---|---|
| Marka | Samsung |
| Modeli | Galaxy S25 Ultra |
| Ekrani | 6.9” Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1600 nits maksimumi |
| Procesori | Snapdragon 8 Elite për Galaxy (3nm), me optimizime për AI dhe gaming |
| Memoria & Ruajtja | 12GB RAM + 256GB/512GB/1TB ROM (nuk ka mundësi zgjerimi me kartë microSD) |
| Kamera Kryesore | 200MP f/1.7 (Wide) + 50MP f/2.2 (Ultra Wide) + 10MP f/2.4 (Telephoto) + 10MP f/4.9 (Periscope) |
| Kamera e Parë | 12MP |
| Bateria | 5000mAh, deri në 31 orë shikim video, mbështetje për karikim të shpejtë 45W |
| Sistemi Operativ | Android 15 me One UI 7 |
| Materiali i Karikimit | Titani + Corning Gorilla Armor 2 |
| Rezistenca ndaj Ujit | IP68 |
| Karakteristika të tjera | S Pen i integruar, mbështetje për Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, 5G (n77, n78), GPS dual-frequency |
| Statusi | New (i ri) |
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB, Dynamic AMOLED 2X, 200 MP
Në Stok
| Brand | Samsung Galaxy S26 Plus |
|---|---|
| Kapaciteti i Memories | 512GB |
| Ngjyra | E zezë, Ultraviolet |
| Ekrani | Dynamic AMOLED 2X |
| Kamera | 200 MP, Ultra-Wide, Telephoto |
| Procesori | Exynos 2200 / Snapdragon 8 Gen 2 |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi Operativ | Android 14, One UI 6.0 |
| Gjendja e Produktit | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB, Dynamic AMOLED 2X, 200 MP
Në Stok
| Brand | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|---|---|
| Memorie | 256GB |
| Ngjyrat | E zezë/ Ultra Violet |
| Ekrani | Dynamic AMOLED 2X |
| Kamera | 200 MP, Ultra-Wide, Telephoto |
| Procesori | Exynos 2200 / Snapdragon 8 Gen 2 |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi Operativ | Android 14, One UI 6.0 |
| Gjendja e Produktit | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB, Dynamic AMOLED 2X, 200 MP
Në Stok
| Brand | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|---|---|
| Memorie | 512GB |
| Ngjyrat | E zezë/ Ultra Violet |
| Ekrani | Dynamic AMOLED 2X |
| Kamera | 200 MP, Ultra-Wide, Telephoto |
| Procesori | Exynos 2200 / Snapdragon 8 Gen 2 |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi Operativ | Android 14, One UI 6.0 |
| Gjendja e Produktit | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A11 10.9” WUXGA +, Exynos 1580, 8GB RAM, 128GB, SIM Card, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11 SIM Card |
| Display | 10.9″ 90Hz |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB |
| Bateria | 8000 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi/ SIM/ USB-C |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A11 10.9” WUXGA+, 4GB RAM, 64GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11 |
| Display | 10.9″ WUXGA+ 90Hz |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Bateria | 8000 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi 6/ Bluetooth 5.3/ USB-C |
| Sistemi Operativ | Android 15 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A11+ 10.9” WUXGA, 6GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11+ |
| Display | 10.9″ WUXGA+ 90Hz |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Camera | 13MP / 12MP |
| Battery | 8000 mAh, 45W |
| Connectivity | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C |
| OS | Android 15 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 – 11” Touchscreen, 8GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A9+ SM-X210 |
| Ekrani | 11″ Touchscreen |
| Procesori | Qualcomm Snapdragon |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Sistemi Operativ | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
