Po shfaqen 13–24 nga 45 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- SNAPDRAGON (3)
- i7 (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 128GB (2)
- 16 GB (1)
- 4 TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (1)
- 1TB SSD (2)
- 64GB MEMORY (2)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (3)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (37)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (6)
Samsung
Samsung Galaxy Smartwatch 6, 1.5″ Super AMOLED, New
Në Stok
15 900 L| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 6 |
| Display | 1.5″ Super AMOLED |
| Processor | Exynos W930 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Storage | 16GB |
| Sensors | ECG & SpO2 |
| Battery | 300–350mAh |
| Status | New |
Samsung Galaxy Tab A11 10.9” WUXGA +, Exynos 1580, 8GB RAM, 128GB, SIM Card, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11 SIM Card |
| Display | 10.9″ 90Hz |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB |
| Bateria | 8000 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi/ SIM/ USB-C |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A11 10.9” WUXGA+, 4GB RAM, 64GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11 |
| Display | 10.9″ WUXGA+ 90Hz |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Bateria | 8000 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi 6/ Bluetooth 5.3/ USB-C |
| Sistemi Operativ | Android 15 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A11+ 10.9” WUXGA, 6GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A11+ |
| Display | 10.9″ WUXGA+ 90Hz |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Camera | 13MP / 12MP |
| Battery | 8000 mAh, 45W |
| Connectivity | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C |
| OS | Android 15 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 – 11” Touchscreen, 8GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab A9+ SM-X210 |
| Ekrani | 11″ Touchscreen |
| Procesori | Qualcomm Snapdragon |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Sistemi Operativ | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab Active 3 8″PLS, 64GB ROM, 1TB TF, Android 13, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab Active3 (SM-T575) |
| Ekrani | 8.0″ PLS TFT |
| Storage | 64GB |
| Kamera | 13 MP/ 5 MP |
| Bateria | 5050 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi Dual-Band |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9” WUXGA+ Tablet, 8GB RAM, 128GB Storage, 13MP, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S10 FE |
| Display | 10.9″ WUXGA+ 90Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB |
| Bateria | 8000 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi 6/ Bluetooth 5.3/ USB-C |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9” WUXGA+, Exynos 1580, 12GB RAM, 256GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S10 FE |
| Ekrani | 10.9” WUXGA+ 90Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 12 GB |
| Memoria | 256 GB |
| Kamera | 13 MP/ 12 MP Ultra-Wide |
| Bateria | 8,000 mAh, 45W Fast Charging |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6/ Bluetooth 5.3/ USB-C |
| Sistemi Operativ | Android 15 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4” Tablet, 4GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Tab S6 Lite |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 10.4″ |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S7 5G 11” IPS Tablet, Snapdragon 865+, 6GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S7 5G |
| Ekrani | 11” IPS |
| Procesori | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Lidhja | 5G/ Wi-Fi |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S9 11″ Dynamic AMOLED, Snapdragon 8, 12GB RAM, 256GB SSD, Wi-Fi 6E, USB-C
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S9 |
| Procesori | Snapdragon 8 Gen 2 |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 256 GB |
| Ekrani | 11″ Dynamic AMOLED 2X Touchscreen |
| Lidhjet | Wi-Fi 6E/ Bluetooth 5.3/ USB-C 3.2 |
| Status | Pre-owned |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung Odyssey G3 32” FHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, HDR10/FreeSync, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G3 |
| Display | 32″ VA |
| Rezolucioni | Full HD (1920 x 1080) |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1ms |
| Teknologji | HDR10, AMD FreeSync |
| Lidhjet | HDMI, DisplayPort |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
