Po shfaqet përfundimi i vetëm
Intel Core M 7 240H
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
