Po shfaqet përfundimi i vetëm
INTEL N5000
Lenovo IdeaPad D330 2n1 10.1″ Touchscreen Business Laptop, Intel N5000, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad D330 |
| Procesor | Intel Pentium Silver N5000 (4 Core, 2.70 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Ekran | 10.1″ Touchscreen |
| Formë | 2-in-1 Tablet & Laptop |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |