| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad D330 |
| Procesor | Intel Pentium Silver N5000 (4 Core, 2.70 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Ekran | 10.1″ Touchscreen |
| Formë | 2-in-1 Tablet & Laptop |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
16 900 L Çmimi origjinal qe: 16 900 L.6 900 LÇmimi i tanishëm është: 6 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Lenovo IdeaPad D330 është një pajisje hibrid 2-në-1, që mund të përdoret si tablet ose laptop, ideale për përdoruesit që kërkojnë portabilitet dhe fleksibilitet. Me ekran 10.1” Touchscreen, ofron ndërveprim intuitiv dhe përdorim të lehtë për shfletim, media dhe punë të thjeshta.
Pajisur me procesor Intel N5000 4-core, kjo pajisje siguron performancë të qëndrueshme për detyra të përditshme si shfletim interneti, aplikacione zyre dhe media. Me 8 GB RAM mund të menaxhoni lehtësisht multitasking të lehtë, ndërsa 128 GB ROM ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e dokumenteve, aplikacioneve dhe mediave. Grafikat menaxhohen nga Intel HD Graphics, të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe përmbajtje multimedia.
| Brand |
|---|
| Processor |
|---|
| Ram |
|---|
| Storage |
|---|
| Graphic Card |
|---|
| Display |
|---|
| Status |
|---|
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.