Po shfaqen krejt 4 përfundimet
M4 PRO
Apple MacBook Pro 2024 14.2″ Liquid Retina, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB Storage, 16-Core GPU, New
SKU:
WPS-D7CDA-3
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Pro Chip (12 Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | 16 Core |
| Screen | 14.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16.2″ Liquid Retina, M4 Pro, 24GB RAM, 512GB SSD, 20-Core GPU, New
SKU:
WPS-D7CDA
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Pro Chip (14-Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| GPU | 20 Core GPU |
| Screen | 16.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16″ Liquid Retina XDR, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB SSD, New
SKU:
WPS-17BCC
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Pro |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16″ Liquid Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16″ Liquid Retina, M4 Pro Chip, 48GB Memory, 512GB Storage, 20-core GPU, New
SKU:
WPS-CC654
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2024 |
| Chip | M4 Pro (14-Core) |
| GPU | 20-Core |
| Memory | 48 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16″ Liquid Retina |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
