Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Filtroji sipas
- INTEL N5000 (1)
Filtroji sipas
- INTEL HD (1)
- INTEL UHD (1)
- Intel HD Share (2)
Filtroji sipas
- 128GB SSD (3)
- 256GB SSD (3)
- 64GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- 8GB (7)
Pentium
4POS POS-560 GT 18.5” Touchscreen POS, Intel Pentium G630T, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | 4POS |
| Model | POS-560 GT |
| CPU | Intel Pentium G630T (3.50GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 18.5″ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook x360 11 G5 11″ Touchscreen Laptop, Intel Pentium Silver N5030, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook x360 11 G5 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5030 (4-Core, 3.10 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 11″ x360 Touchscreen |
Microsoft Surface Go 2 10.5″ FHD Touch Tablet 2N1, Intel Pentium Gold, 8GB RAM, 128GB SSD, Tastierë e Përdorur
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Go 2 |
| Procesori | Intel Pentium Gold 4425Y, 2 Core (1.70GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel UHD Graphics 615 |
| Ekrani | 10.5″ Full HD Touchscreen |
| Forma | Tablet 2n1 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Pro 11 13″ FHD Touch Tablet, Snapdragon X Elite, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Pro 11th Edition |
| Procesori | Snapdragon X Elite |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13″ FHD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Winmate Rugged Tablet 10.1″ FHD Touchscreen, Intel Pentium Silver, 8GB RAM, 64GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Winmate |
|---|---|
| Model | M101 Rugged Tablet |
| Display | 10.1″ Full HD, Touchscreen, IPS |
| CPU | Intel Pentium Silver, 4 Core (2.5GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 64 GB SSD |
| OS | Windows |
| Kategoria | Rugged / Industrial Tablet |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

