Po shfaqen krejt 2 përfundimet
14"
HP ProBook 440 G6 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD, Intel UHD 620
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8265U 4 Core |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
Lenovo ThinkPad T14 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD
Out of stock
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad T14 |
| CPU | Intel Core i5-1135G7, 4 Cores / 8 Threads, Turbo 4.2GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
