Po shfaqen krejt 2 përfundimet
14"
HP EliteBook 840 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen4, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 |
| CPU | Intel Core i7-4600U (3.30 GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| Screen | 14” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Engage One Essential POS 14.1″ Touch, Celeron N6211, 8GB DDR4, 128GB NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One Essential POS |
| CPU | Intel Celeron N6211, 2 Core (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB NVMe |
| Ekran | 14.1″ Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
