Po shfaqen 13–24 nga 110 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- Touchscreen (10)
- x360 (2)
- 10" (1)
- 15" (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB MEMORY (2)
- 128GB (4)
- 128GB SSD (5)
- 256GB SSD (30)
- 512GB SSD (52)
- 1TB SSD (13)
- 512GB MEMORY (4)
Filtroji sipas
- New (38)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (69)
15.6"
Dell Latitude 5521 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5521 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5540 |
| CPU | Intel Core i5-1345U, 10-core (4.70 GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5550 15.6” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen5, 16GB RAM, 128GB SSD, HD Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5550 |
| CPU | Intel Core i5-5200U, 2 Core (2.70GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3591 15.6” FHD Workstation, Ultra 5 135H 14-Core, 64GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, 4GB NVIDIA RTX 500 Ada
Out of stock
| Karakteristikë | Detajet |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3591 |
| CPU | Core Ultra 5 – 135H (14 Core 4.60GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 (5600MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB GDDR6 NVIDIA RTX 500 Ada |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
| Windows License | 11 Pro |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 7540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i9 Gen9, 64GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3000 6GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | DELL Precision 7540 |
| CPU | Core i9-9980HK 5.00GHz |
| RAM | 64 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 1 TB SSD |
| GPU | RTX 3000 6GB |
| DISPLAY | 15.6 INCH Full HD |
| STATUS | USED |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, NVIDIA Quadro T1200 4GB GDDR6
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6-core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB GDDR6 |
| Display | 15.6 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560, 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Dell Precision 7560 |
| Ekrani | 15.6″ FHD, IPS |
| CPU | Intel Core i5‑11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200 4GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
