Po shfaqen krejt 2 përfundimet
15"
HP Engage One Pro POS 19.5″ Touchscreen, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ENGAGE ONE PRO POS |
| CPU | INTEL CORE i5-10500E |
| RAM | 16GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHICS | INTEL UHD 630 |
| DISPLAY | 19.5 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |
Set Biznesi POS, HP EliteDesk 800 G2 + Primelco 15” Touchscreen
Në Stok
| Brand | HP + Primelco |
|---|---|
| Seti | POS Biznesi |
| PC | HP EliteDesk 800 G2 |
| Procesori | Intel Core i5-6500T, 4 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Monitori | Primelco 15″ Touchscreen |
| Rezolucioni | HD Touch Display |
| Lidhjet | USB/ LAN/ DisplayPort/ VGA |
| Përdorimi | POS/ Market/ Restorant/ Biznes |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
