| Brand | HP + Primelco |
|---|---|
| Seti | POS Biznesi |
| PC | HP EliteDesk 800 G2 |
| Procesori | Intel Core i5-6500T, 4 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Monitori | Primelco 15″ Touchscreen |
| Rezolucioni | HD Touch Display |
| Lidhjet | USB/ LAN/ DisplayPort/ VGA |
| Përdorimi | POS/ Market/ Restorant/ Biznes |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
29 900 L Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
HP EliteDesk 800 G2 me ekran Primelco 15” Touchscreen është një set profesional POS i projektuar për markete, restorante, farmaci, bare dhe ambiente biznesi që kërkojnë performancë stabile dhe përdorim praktik në përditshmëri. Sistemi pajiset me procesor Intel Core i5-6500T Quad Core që ofron punë të shpejtë dhe funksionim të qëndrueshëm në programet e faturimit, menaxhimit të stokut dhe aplikacionet e biznesit.
Memoria 8GB DDR4 dhe SSD 128GB sigurojnë ndezje të shpejtë të sistemit, hapje të shpejtë të programeve dhe stabilitet gjatë përdorimit të vazhdueshëm. Ekrani Primelco 15” Touchscreen ofron përdorim më komod dhe më efikas në sistemet POS, duke përmirësuar shpejtësinë e punës dhe eksperiencën gjatë përdorimit në ambiente profesionale.
Falë dizajnit kompakt dhe lidhjeve praktike, ky set është zgjidhje ideale për çdo biznes që kërkon pajisje funksionale, ekonomike dhe të gatshme për përdorim profesional. Kombinimi i performancës së HP EliteDesk me ekranin touchscreen krijon një sistem të besueshëm dhe praktik për punë të përditshme biznesi.
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.