Po shfaqet përfundimi i vetëm
15"
Apple MacBook Pro 15.4″ Retina 2016, Intel i7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 455 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBookPro 2016 |
| CPU | Core i7 (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 455 / 2 GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
