Po shfaqen krejt 2 përfundimet
17"
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkPad P71, 17.3″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro M620/2GB
Out of stock
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P71 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.8GHz) |
| RAM | 16GB RAM |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M620/2GB |
| Ekrani | 17.3″ Full HD |
| Satus | Used |
| Garancia | 6 muaj |
