Po shfaqen krejt 10 përfundimet
Filtroji sipas
- Core Ultra 7 (1)
- i5 (1)
- i7 (3)
- i9 (1)
- Xeon (3)
Filtroji sipas
- Touchscreen (2)
17"
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7720 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3 V6, 64GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (Turbo Boost 4,20 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7720 17.3″ 4K Workstation Laptop, Intel Xeon E3-1535M V6 4.20 GHz, 32GB RAM DDR4, 1.5TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latittude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (4,20 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 1,5 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ 4K (3840×2160) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP OmniBook 7 17-DC0073 17.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Ultra 7-258V, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 7 17-DC0073 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 Cores (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 (8500 MHz) |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Screen | 17.3″ Full HD, Touchscreen |
| GPU | NVIDIA RTX 4050 6GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ZBook 17 G3 17.3″ FHD Workstation Laptop, Intel i5-6th Gen, 16GB DDR4 RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M3000M 4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 17 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6440HQ (4 Core, 3.50GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Pre-Owned / Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Lenovo ThinkPad P71, 17.3″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro M620/2GB
Out of stock
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P71 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.8GHz) |
| RAM | 16GB RAM |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M620/2GB |
| Ekrani | 17.3″ Full HD |
| Satus | Used |
| Garancia | 6 muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

