Po shfaqen krejt 2 përfundimet
22"
HP TPC-1053-22 22″ FHD Business AiO, Celeron J4025, 8 GB RAM, 128 GB SSD, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | TPC-1053-22 AiO |
| CPU | Intel Celeron J4025 |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 22″ FHD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

