Po shfaqet përfundimi i vetëm
Filtroji sipas
- i3 (1)
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 256GB SSD (1)
Filtroji sipas
- 8GB (1)
Filtroji sipas
- New (1)
23.8"
HP 24-CB1023 AiO 23.8″ FHD Touch PC , Intel i3 Gen12, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 24-CB1023 AIO |
| CPU | Intel Core i3-1215U (6 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
