Po shfaqet përfundimi i vetëm
23.8"
Lenovo ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO 23.8″ FHD, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre TIO24 Gen 5 AIO |
| Ekrani | 23.8″ Full HD |
| Procesori | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Kamera / Audio | HD Webcam + Stereo Speakers |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |