Po shfaqen krejt 4 përfundimet
23.8"
HP ProOne 440 G5 23.8″ FHD AiO PC, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 256GB SSD Intel UHD 630
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProOne 440 G5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9500T, 6 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 23.8″ Full HD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 630 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProOne 440 G5 AiO 24″ Touchscreen PC, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProOne 440 G5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9500T, 6 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 |
| Display | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 630 |
| Gjëndja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO 23.8″ FHD Touch PC, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 256GB SSD, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-7400T, 4 Core (3.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO 23.8″ FHD, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre TIO24 Gen 5 AIO |
| Ekrani | 23.8″ Full HD |
| Procesori | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Kamera / Audio | HD Webcam + Stereo Speakers |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
