Po shfaqen krejt 5 përfundimet
23.8"
HP 24-CB1023 AiO 23.8″ FHD Touch PC , Intel i3 Gen12, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 24-CB1023 AIO |
| CPU | Intel Core i3-1215U (6 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 24-CR0110 AiO 23.8″ FHD Touchscreen, AMD Athlon 7120U, 8GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 24-CR0110 All-in-One |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 23.8″ FHD Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProOne 440 G5 AiO 24″ Touchscreen PC, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProOne 440 G5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9500T, 6 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 |
| Display | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 630 |
| Gjëndja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkCentre M90a 23.8″ FHD Touch AiO, Intel Ultra 9 285, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre M90a AiO |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Display | 23.8″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO 23.8″ FHD Touch PC, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 256GB SSD, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-7400T, 4 Core (3.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
