Po shfaqen 13–24 nga 36 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i5 (36)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- INTEL HD (2)
- INTEL UHD (7)
- IRIS XE (3)
- Intel HD Share (7)
Filtroji sipas
- 128GB (4)
- 128GB SSD (4)
- 256GB SSD (21)
- 512GB SSD (6)
- 256 GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (11)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (24)
Touchscreen
HP EliteBook X360 1030 G3, 13.3” FHD X360 Touchscreen Convertible Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB RAM, 256GB NVMe SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook X360 1030 G3 |
| CPU | Intel Core i5-8250U (4 Core, 3.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Full HD X360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook x360 1030 G7 13.3″ FHD Touch Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 1030 G7 |
| CPU | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12muaj |
HP EliteBook x360 830 G6 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteBook x360 830 G6 |
| Procesori | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ FHD, x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteOne 800 G5 AiO Business 24″ FHD Touchcreen, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteOne 800 G5 |
| CPU | Intel Core i5-9500, 6 Core (4.40 GHz) |
| GPU | Intel UHD Graphics 630 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 24″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Engage One POS AiO Dual Screen 15.6″ Touchscreen + 10″ Display, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One POS AiO Dual Screen |
| CPU | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 15.6″ Touchscreen + 10″ Ekrani i Klientit |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Pro x2 G2 12″ Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 615
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Pro x2 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7Y54, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| Screen | 12″ WUXGA+ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProOne 440 G5 AiO 24″ Touchscreen PC, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProOne 440 G5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9500T, 6 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 |
| Display | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 630 |
| Gjëndja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad 720-12IKB 12″ FHD Touchscreen Business Laptop 2N1, Intel i5 Gen7, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad 720-12IKB |
| CPU | Intel Core i5-7200U |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Memory | 256GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
Lenovo IdeaPad Duet 5 2n1 12.4” WQXGA Touchscreen, Intel i5 Gen12, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Duet 5 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.4GHz) |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 512GB SSD |
| Ekrani | 12.4” 2.5K Touchscreen |
| SO | Windows 11 |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One Gen5 AiO 22″ FHD Touch, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Tiny-In-One Gen 5 |
| CPU | Intel Core i5-7400T, 4 Core (3.00GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 21.5″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO 23.8″ FHD Touch PC, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 256GB SSD, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre TIO24 Gen 5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-7400T, 4 Core (3.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
