| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Duet 5 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.4GHz) |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 512GB SSD |
| Ekrani | 12.4” 2.5K Touchscreen |
| SO | Windows 11 |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
77 900 L Çmimi origjinal qe: 77 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Lenovo IdeaPad Duet 5 2-in-1 është një laptop premium që kombinon fleksibilitetin e një ekrani të prekur dhe performancën e lartë për përdorim profesional dhe personal. Ky model i ri vjen i pajisur me një procesor të fuqishëm Intel Core i5-1235U, që ofron 10 bërthama dhe mund të arrijë shpejtësi deri në 4.4GHz. Kjo siguron performancë të shkëlqyer për shumë detyra, si redaktimi i dokumenteve, shfletimi i internetit, ose përdorimi i aplikacioneve të lehta dhe ato të kërkueshme.
Memoria 16GB RAM është mëse e mjaftueshme për të menaxhuar shumë detyra njëkohësisht, pa vonesa, duke ofruar një përvojë të lëmuar dhe efikase në përdorim të përditshëm. Po ashtu, 512GB SSD siguron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e të dhënave dhe shpejtësi të lartë për ngarkimin e aplikacioneve dhe transferimin e të dhënave, për një përvojë të shpejtë dhe të pasur.
Ekrani 12.4” WQXGA Touchscreen ofron një cilësi imazhi të mrekullueshme dhe mundësi ndërveprimi me ekranin në mënyrë të lehtë dhe të saktë, i përshtatshëm për përdorim si laptop dhe si tablet. Ky ekran me rezolucion të lartë është ideal për shikimin e videove, leximin e dokumenteve dhe përdorimin e aplikacioneve kreative.
Me Windows 11 Home si sistem operativ, ky Lenovo IdeaPad Duet 5 ofron një ndërfaqe moderne dhe të thjeshtë për përdorim. Ky laptop është i ri dhe ka një garanci prej 12 muajsh, duke ofruar siguri dhe mbështetje për përdoruesin.
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Out of stock
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.