Po shfaqen krejt 10 përfundimet
Filtroji sipas
- CELERON (1)
- INTEL N5000 (1)
- Pentium (2)
- i5 (6)
- i7 (1)
Filtroji sipas
- INTEL HD (1)
- INTEL UHD (2)
- Intel HD Share (2)
Filtroji sipas
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (6)
- 512GB SSD (2)
- 512GB MEMORY (1)
x360
Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 830 G7 x360 13.3″ Touch FHD Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 830 G7 x360 |
| CPU | Intel Core i5-10210U 10th Gen (4.20 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook 830 G8 x 360 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Elitebook 830 G8 x360 |
| CPU | Intel Core i5-1135G7 11Th Gen (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphic |
| Screen | 13.3″ FHD Touchscreen X360 |
| Operation System | Win 11 Pro |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
HP EliteBook X360 1030 G3, 13.3” FHD X360 Touchscreen Convertible Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB RAM, 256GB NVMe SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook X360 1030 G3 |
| CPU | Intel Core i5-8250U (4 Core, 3.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Full HD X360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook x360 1030 G7 13.3″ FHD Touch Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 1030 G7 |
| CPU | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12muaj |
HP EliteBook x360 830 G6 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteBook x360 830 G6 |
| Procesori | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ FHD, x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Fortis G9 x360 11″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel N6000, 8GB RAM, 256GB SSD, UHD Graphics, +Laps
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Fortis G9 |
| CPU | Intel Celeron N6000, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphic |
| Screen | 11″ x360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga 720-15IKB x360 15.6″ FHD Touch Laptop, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GTX 1050/2GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Yoga 720-15IKB |
| Procesori | Intel Core i7-7700HQ, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, Touch x360 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |


